AugereSatus

Jak działamy

Innowacyjne projekty w różnych fazach rozwoju wymagają odmiennych kompetencji i narzędzi wsparcia. Wiemy, jak skutecznie prowadzić projekty i umożliwiać im wzrost i funkcjonowanie w coraz szerszym otoczeniu biznesowym. Nie tylko dostarczamy kapitał, ale jednocześnie wspieramy przedsiębiorców w podejmowaniu decyzji strategicznych, w nawiązywaniu kontaktów rynkowych na rynku krajowym i globalnym, budowaniu efektywnych zespołów z wykorzystaniem synergii i potencjału ekosystemu całej grupy, w bieżącym zarządzaniu wyzwaniami, tworzeniu kampanii marketingowych,  a także w kwestiach finansowo księgowych i prawnych.

Kilkanaście lat doświadczeń poszczególnych członków zespołu w zakresie inwestycji kapitałowych, komercjalizacji innowacyjnych projektów oraz zarządzania technologicznymi spółkami pozwala nam na efektywne prowadzenie procesów inwestycyjnych w wymagającym i coraz dynamiczniej zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Wypracowany track record oraz kompetencje zdobyte w regionie Europy Środkowo Wschodniej na rynku venture capital, private equity, rynku kapitałowym oraz w zakresie współpracy z jednostkami naukowo badawczymi uzupełnione są kompetencjami partnera globalnego z Europy Zachodniej oraz venture partners z rynku USA, którzy osiągnęli sukcesy w rozwoju spółek na rynkach globalnych.
 

 

Aktualności

Aktualności

BIOTREM

Augere Venture i Biotrem obok CVC Capital Partners i Żabka Polska zostały laureatami konkursu PSIK, Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych 2020. Inwestycja zdobyła nagrodę w kategorii Zielona spółka portfelowa roku za „wspieranie inicjatyw proekologicznych w spółkach portfelowych”.

Konkurs Nagrody PSIK ma na celu uhonorowanie zarządzających funduszami private equity/venture capital oraz firm doradczych, banków i kancelarii prawnych za ich osiągnięcia na polskim rynku private equity/venture capital oraz działalność społeczną.

Biotrem to spółka technologiczna będąca w posiadaniu niezwykle przyjaznej dla środowiska naturalnego metody produkcji naczyń jednorazowych z otrąb pszennych, która została opracowana przez założyciela, pana Jerzego Wysokiego. Zespół Biotrem nieustannie pracuje nad nowymi innowacjami w zakresie kształtów, surowców i procesu produkcyjnego.

Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych (PSIK) zrzesza inwestorów private equity/venture capital aktywnych w Polsce. Do głównych zadań Stowarzyszenia należy m.in. propagowanie wiedzy wśród polskich przedsiębiorców i menedżerów na temat PE/VC, dbałość o etykę i poszanowanie standardów zawodowych oraz umożliwienie członkom organizacji nawiązanie relacji biznesowych. 

Relację z uroczystego ogłoszenia laureatów Nagród PSIK 2020 można obejrzeć  pod linkiem: https://nagrodypsik.pl/

MEDIGUARD

W wydaniu gazety Rzeczpospolita z dnia 21 kwietnia 2020 roku ukazał się artykuł poświęcony MG Group S.A., dostawcy oprogramowania telemedycznego MEDIGUARD. W materiale przedstawiono najważniejsze funkcjonalności oferowane przez aplikację i platformę MEDIGUARD, skupiając się na autorskim systemie do zdalnego monitorowania osób objętych kwarantanną, który MG Group wdraża we współpracy ze Śląskim Parkiem Technologicznym. System uzyskał pozytywną opinię ekspertów rządowego Centrum Systemów Informatycznych Ochrony Zdrowia. Artykuł opisuje również opracowane przez MG Group i zintegrowane z platformą urządzenia: walizkę telemedyczną, spełniającą rolę mobilnego punktu diagnostycznego oraz kiosk telemedyczny, który komunikując się poprzez dotykowy ekran umożliwia samodzielne wykonywanie podstawowych badań diagnostycznych.

Zapraszamy do zapoznania z pełną treścią artykułu:

https://cyfrowa.rp.pl/biznes/46329-polacy-stworzyli-szpital-w-walizce

O systemie do zdalnego monitorowania osób objętych kwarantanną wspomniano również w Pulsie Bizensu, publikacja 07.05.2020: https://www.pb.pl/medtech-w-centrum-uwagi-990528

Prezentację funkcjonalności platformy telemedycznej MEDIGUARD przedstawiono w czasie webinaru pn: „Health_Decoded” zorganizowanego przez kancelarię Domański Zakrzewski Palinka sp.k. wspólnie z Microsoft (prezentacja MEDIGUARD od: 27’10” do 38’33”). Webinar dostępny pod adresem: https://onedrive.live.com/?authkey=!AD4kj-17u6_La2I&cid=B7510DF77DAF288B&id=B7510DF77DAF288B!101963&parId=root&o=OneUp  

Prezentacja z webinaru dostępna pod linkiem: https://www.linkedin.com/smart-links/AQGSdamOy9JMlA/b48b6b33-c427-4be6-9e2e-9bd61f4f047d

 

Spółka MG Group S.A. znajduje się w portfelu Augere Health Food Fund sp. z o.o. od 2018 roku.

 

Szybka ścieżka – Koronawirusy – ogłoszenie konkursu nr 5/1.1.1/2020

200 mln zł trafi do polskich naukowców i przedsiębiorców, którzy pracują nad diagnostyką, leczeniem i przeciwdziałaniem chorobom wirusowym. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju sięga po sprawdzoną formułę finansowania innowacji z Funduszy Europejskich, by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusów, w tym SARS-CoV-2. Co istotne, wypracowane rozwiązania w tym zakresie mają służyć nie tylko bieżącej pomocy, ale wpisywać się w szersze myślenie o bezpiecznej przyszłości.

 

Nabór wniosków rozpocznie się 6 maja, a zakończy 31 grudnia 2020 r do godz. 12.00. Konkurs podzielony jest na 3 rundy: pierwsza potrwa od 6 maja do 5 czerwca 2020 r., druga od 6 czerwca do 24 lipca 2020 r., a trzecia od 25 lipca do 31 grudnia 2020 r. Ocena wniosków będzie przeprowadzana po zakończeniu każdej z rund i zajmie do 90 dni.

 

Załączamy informację prasową na temat konkursu i zapraszamy do udziału.

Więcej informacji oraz dokumentację konkursową znajdą Państwo pod linkiem:

https://www.ncbr.gov.pl/o-centrum/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/szybka-sciezka-koronawirusy-ogloszenie-konkursu-nr-51112020-62221/

ZESPÓŁ

Partnerzy Augere Venture

Mariusz BorowiecTomasz Głowacki

Mariusz Borowiec

Tomasz Głowacki

Założyciel i Partner Zarządzający Augere Venture
Z rynkiem Venture Capital związany od 2005 r. Współzałożyciel i Partner Zarządzający Satus Venture (do 2016 r.); utworzenie i zarządzanie 2 funduszami VC (30 inwestycji, przykłady; Bloober Team, Evatronix, OK System, Encja.com, Zakłady Lotnicze M&M, Synerise, Legimi, Vision Light,), członek KI w 5 funduszach seed powołanych z instytucjami naukowo-badawczymi (około 70 inwestycji, przykłady; Egzo Tech, Fly Tech Solutions, Senti One), inwestor, przedsiębiorca. Przez 3 lata pełnił funkcję prezesa w TFI BDM, wcześniej członek zarządu/dyrektor finansowy w grupie Megachemie/Issoglas/Neoxe. Karierę zawodową rozpoczynał w 1996 r. jako makler papierów wartościowych. Absolwent Politechniki Krakowskiej. Swoją wiedzę poszerzał na studiach podyplomowych z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem na WSAiZ.
   Partner Zarządzający Augere Venture.
Z rynkiem Private Equity związany od 1999 r. kiedy związał się z globalnym funduszem Riverside (obecnie pełni funkcję Senior Advisor CEE&Italy). W okresie pracy w Riverside uczestniczył w ponad 10 transakcjach wejść i wyjść w tym IPO. Pracował na terenie całej Europy ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec i Włoch. Doświadczenie operacyjne potwierdzone udziałem w zarządach spółek portfelowych lub ich radach nadzorczych m.in.:Zetkama S.A,Arena International Spa,Richter Chemie Technik GmbH czy Keycast Oy. Wcześniej Interim Manager w The Recovery Group, gdzie z pozycji członków zarządu uczestiniczył w procesach restrukturyzacji przedsiębiorstw. Karierę zawodową rozpoczął w 1993 r. w firmie doradczej KPMG Banking Services Sp. zo.o.. Absolwent Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej. 
 
 

Tomasz Kaniowski

Partner Augere Venture
Z Augere Venture współpracuje od roku 2015 uczestnicząc w ocenie projektów inwestycyjnych i decyzjach inwestycyjnych oraz w powoływaniu nowych funduszy inwestycyjnych grupy. Od 2016 roku Dyrektor Zarządzający Augere Health Food Fund. Specjalizuje się w finansach przedsiębiorstw, w szczególności w zakresie finansowania ich rozwoju. Jako pracownik i zarządzający różnymi podmiotami działającymi na rynku kapitałowym uczestniczył w realizacjach ponad stu transakcji, w tym publicznych i prywatnych emisji papierów wartościowych. Jako inżynier, doktor nauk fizycznych, specjalizuje się w przedsięwzięciach związanych z innowacyjnymi technologiami oraz nowoczesnymi materiałami i elektroniką.

 

 

 

Fundusze

Augere Health Food Fund

OTWARTY NABÓR PROJEKTÓW - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Fundusz zalążkowy, którego misją jest komercjalizacja innowacyjnych technologii i produktów oraz wspieranie rozwoju innowacyjnych polskich przedsiębiorstw działających w szeroko rozumianym sektorze spożywczym oraz wspierających działania prozdrowotne.

Zespół funduszu, o wysokich kwalifikacjach sektorowych i doświadczeniu transakcyjnym, współpracuje z praktykami rynku (dostawcy technologii, usług i wysokiej wartości rozwiązań) oraz zapleczem naukowo badawczym (brokerzy technologii i specjalistyczne katedry uniwersytetów), przez co tworzy unikalną strukturę zapewniającą merytoryczną, wieloaspektową i efektywną ocenę potencjalnych projektów oraz dostęp do ich źródeł.

Health Food Fund to systemowe podejście do procesu inwestycyjnego. Od momentu weryfikacji pomysłu do wyjścia z inwestycji. Zawiera wielowymiarową ocenę możliwości realizacji pomysłu oraz możliwość wdrożenia i uplasowania nowych rozwiązań na komercyjnym, konkurencyjnym rynku. Gwarantowane jest to przez współpracę przez wszystkie potencjalne strony procesu wdrażania innowacyjnych projektów oraz umożliwienie realizacji rozwiązań interdyscyplinarnych.

Strategia działania opiera się na ścisłej współpracy i wykorzystaniu synergii kompetencyjnych i osobowych pomiędzy skupionymi wokół HFF ekosystemami: branżowym, naukowym, rynkowym i transakcyjnym. Wartość Projektu Grantowego wynosi 30.000.000 zł przy czym wkład Funduszy Europejskich wynosi 24.000.000 zł.

 

 

 

 

Projekty

 • matet

  MATE T

  Fundusz Augere Health Food Fund podjął współpracę z firmą Mate T, która zajmuje się opracowaniem pierwszych na świecie urządzeń do automatycznego parzenia herbat liściastych i ziół. Dzięki opracowaniu przez pomysłodawców innowacyjnej technologii już w krótce najlepsze mieszanki herbat i ziół z całego Świata będą dostępne w urządzeniach vendingowych.

  https://mate-t.com/

 • F11

  F11  

  First11 S.A. to spółka, która przy wsparciu Funduszu Augere Health Food Fund Sp. z o.o. opracowała innowacyjną technologię pomiarowo-analityczną pozwalającą na szeroką analizę gry w piłkę nożną. System dedykowany jest dla wszystkich piłkarzy niezależnie od poziomu na jakim trenują i rozgrywają mecze. Korzystać z niego mogą zarówno piłkarze amatorzy, jak i profesjonaliści, a także kluby sportowe, szkółki i akademie piłkarskie.

  https://first11.co/pl/

 • GANBARE

  Spółka Ganbare Sp. z o.o. w grudniu 2017 roku wraz z Funduszem Augere Health Food Fund Sp. z o.o. rozpoczęły współpracę w ramach której opracowywany jest projekt polegający na produkcji innowacyjnego, wieloskładnikowego polepszacza gleby wytwarzanego na bazie odpadów organicznych oraz wypełniaczy poprawiających strukturę gleby i regulujących sposób aktywacji składników mineralnych i glebotwórczych.

  http://kurak.com.pl/

 • Real Research Sp. z o.o.

  Spółka chce stworzyć i skomercjalizować produkt, którym będzie hydrożel do hodowli komórek w środowisku 3D (3-Dimensional). Głównym celem jest uczynienie z LifeGelu preferowanego i szeroko stosowanego narzędzia wykorzystywanego w badaniach naukowych prowadzonych na komórkach, głównie w badaniach nad poszukiwaniem i opracowywaniem leków, w tym leków ratujących życie. LifeGel jest narzędziem zapewniającym bardziej skuteczne badania nad kulturami komórkowymi in vitro.

  https://realresearch.life/

 • Real Research Sp. z o.o.

  Spółka chce stworzyć i skomercjalizować produkt, którym będzie hydrożel do hodowli komórek w środowisku 3D (3-Dimensional). Głównym celem jest uczynienie z LifeGelu preferowanego i szeroko stosowanego narzędzia wykorzystywanego w badaniach naukowych prowadzonych na komórkach, głównie w badaniach nad poszukiwaniem i opracowywaniem leków, w tym leków ratujących życie. LifeGel jest narzędziem zapewniającym bardziej skuteczne badania nad kulturami komórkowymi in vitro.

  https://realresearch.life/

 • Real Research Sp. z o.o.

  Spółka chce stworzyć i skomercjalizować produkt, którym będzie hydrożel do hodowli komórek w środowisku 3D (3-Dimensional). Głównym celem jest uczynienie z LifeGelu preferowanego i szeroko stosowanego narzędzia wykorzystywanego w badaniach naukowych prowadzonych na komórkach, głównie w badaniach nad poszukiwaniem i opracowywaniem leków, w tym leków ratujących życie. LifeGel jest narzędziem zapewniającym bardziej skuteczne badania nad kulturami komórkowymi in vitro.

  https://realresearch.life/

 • Real Research Sp. z o.o.

  Spółka chce stworzyć i skomercjalizować produkt, którym będzie hydrożel do hodowli komórek w środowisku 3D (3-Dimensional). Głównym celem jest uczynienie z LifeGelu preferowanego i szeroko stosowanego narzędzia wykorzystywanego w badaniach naukowych prowadzonych na komórkach, głównie w badaniach nad poszukiwaniem i opracowywaniem leków, w tym leków ratujących życie. LifeGel jest narzędziem zapewniającym bardziej skuteczne badania nad kulturami komórkowymi in vitro.

  https://realresearch.life/

 • Biotrem Sp. z o.o.

  Biotrem sp. z o.o. jest producentem jednorazowych, biodegradowalnych naczyń wykonanych z otrąb. Główną zaletą produktu jest krótki czas rozkładu oraz możliwość używania w mikrofalówce i piekarniku. Ponadto produkty wykazują relatywnie wysoką twardość, dzięki czemu serwowane danie nie ześlizguje się z talerza oraz niską przepuszczalnością termiczną, dzięki czemu ciepły posiłek nie parzy rąk. Ze wsparciem Funduszu Augere Health Food Fund Sp. z o.o. produkty zostaną udoskonalenie, unowocześnienie poprzez opracowanie innowacyjnej technologii produkcyjnej.

  http://biotrem.pl/pl/

 • MG Group S.A.

  MG Group S.A. twórca platformy telemedycznej Mediguard, ze wsparciem Funduszu Augere Health Food Fund tworzy narzędzie do przeprowadzania rehabilitacji kardiologicznej które stanowić będzie integralną część oferowanej obecnie platformy telemedycznej. Celem Spółki jest opracowanie kompletnego, systemowego narzędzia umożliwiającego automatyzację procesu rehabilitacji hybrydowej, ze szczególnym jej zastosowaniem w rehabilitacji kardiologicznej oraz jego dopasowanie do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wdrożenie narzędzia przyczyni się do znaczącego wzrostu ilości rehabilitowanych osób.

  https://www.mediguard.pl/

   

 • Unique Recipes Sp. z o. o.

  Unique Recipes wraz ze wsparciem Funduszu Augere Health Food Fund pracuje nad wprowadzeniem na rynek unikalnego, stworzonego z wysokiej jakości składników, prozdrowotnego kremu czekoladowo-orzechowego, który w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku kremów czekoladowych, nie zawiera w swoim składzie oleju palmowego.

  http://www.uniquerecipes.eu/

   

Augere Impact Net

Budujemy sieć świadomych inwestorów zaangażowanych nie tylko finansowo, ale i merytorycznie. Silne wsparcie inwestorskie zapewnia szybszą skalowalność inwestycji i jest istotnym czynnikiem wzrostu dla  biznesów we wczesnej fazie rozwoju. Dysponujemy silnym, unikalnym i niepodrabialnym kapitałem, jaki stanowią ludzie z ich wiedzą, doświadczeniem i kontaktami. Wspólnie pracujemy nad sukcesem innowacyjnych projektów, aby uzyskiwać możliwie najwyższe stopy zwrotu z inwestycji.

 

 

 

 

Inwestycje historyczne w ekosystemie Augere

 

 • Nano

  Nano Games, krakowski deweloper gier komputerowych, pozyskał nowych partnerów finansowych. Inwestycja Akceleratora Technologicznego Gliwice oraz Augere Business Angels Network umożliwi dynamiczny rozwój spółki z wykorzystaniem dotychczas wytworzonych technologii. Celem inwestycji w łącznej wysokości 2,2 mln zł jest zdobycie pozycji technologicznego lidera rynku symulatorów technicznych.

  Spółka planuje kontynuację i poszerzenie współpracy z wydawcami międzynarodowymi w zakresie produkcji kolejnych gier symulacyjnych opartych na licencjach globalnie rozpoznawalnych marek. Środki inwestycyjne Akceleratora Technologicznego Gliwice, który przy udziale Narodowego Centrum Badań i Rozwoju wspiera innowacyjne projekty badawcze, umożliwią wykorzystanie potencjału technologii dzięki opracowaniu prototypu symulatora profesjonalnego dla służb publicznych z potencjalnym wykorzystaniem w zakresie obronności i bezpieczeństwa publicznego.

   

  Kilkuletnie doświadczenie zespołu Nano Games (projekty Reef Shot, ZAMB!, Cityconomy) zaowocowało wytworzeniem innowacyjnej technologii produkcyjnej dla gier komputerowych, oraz innych projektów symulacyjnych. Produkty spółki dostępne są na rynkach zagranicznych za pośrednictwem największych portali dystrybucji cyfrowej (Steam, Amazon) oraz tradycyjnej (GameStop, Media Saturn Holding). Najnowszy projekt studia, gra ‘Cityconomy’, to realistyczny symulator usług miejskich, zrealizowany w koprodukcji z niemieckim partnerem wydawniczym, spółką Astragon Entertainment GmbH. Do projektu pozyskana została licencja producenta samochodów ciężarowych MAN. Kolejne produkcje developera powstawać będą we współpracy z największymi światowymi markami branży technicznej.

   

  Najważniejszymi partnerami technologicznymi spółki są: NVIDIA Inc (program GAMEWORKS™), IDV Inc (właściciel wielokrotnie nagradzanej technologii szybkiego renderingu roślinności SpeedTree©), oraz Sundog Software LLC (min. właściciel technologii Silverlining™). Studio jest również akredytowanym developerem Sony (PS4), oraz Microsoft (XBOX ONE).

   

  Pozyskane finansowanie pozwoli na rozbudowę zespołu produkcyjnego, dalszy rozwój technologii symulacyjnych, równoległą realizację kilku gier oraz projektu badawczego, co wpłynie na dynamiczny rozwój spółki i znaczne zwiększenie przychodów w kolejnych latach działalności.

 • CENTRUM MONITOROWANIA OPINII INTERNAUTÓW  

  SentiOne to narzędzie do monitoringu i ochrony wizerunku marki w internecie, pozwalające w kilka sekund sprawdzić ilość i zabarwienie emocjonalne wypowiedzi internautów na dany temat (osoby, marki, firmy, usługi). SentiOne jest narzędziem dla firm, instytucji i osób zainteresowanych monitorowaniem swojego wizerunku w internecie, a także doskonałym narzędziem pracy dla agencji PR, marketingowych czy interaktywnych. Klient SentiOne ma do dyspozycji intuicyjny panel, a wyniki analiz są prezentowane w przystępnej formie i łatwo można je wyeksportować do innych programów. Odwiedź spółkę: www.sentione.pl

 

  Kontakt

  Media

  PAŹDZIERNIK 2017, Magazyn dla Biznesu - ZOBACZ

  MAJ 2017, PortalSpożywczy.pl - ZOBACZ

  MARZEC 2017, Puls Biznesu - ZOBACZ

  LUTY 2015, Forbes - ZOBACZ

  STYCZEŃ  2013, StartUp Magazine - ZOBACZ

  WRZESIEŃ 2012, Proseed - ZOBACZ

  Zamówienia

  04.2020 - Zapytanie ofertowe w sprawie wykonania strony internetowej Funduszu Augere Health Food Fund - ZOBACZ

  11.2018 - Zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia badania patentowego - badania czystości patentowej rozwiązania opracowanego przez Spółkę portfelową Funduszu Augere Health Food Fund wraz rekomendacją rozwiązań dotyczących ochrony własności intelektualnej i własności przemysłowej Spółki portfelowej Funduszu -  ZOBACZ

  08.2018 - Zapytanie ofertowe w sprawie świadczenia stałych usług obsługi prawnej związanych z procesem inwestycyjnym Augere Health Food Fund Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - ZOBACZ

  04.2018 - Zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia analizy przedsiębiorstwa w oparciu o metodę due diligence wraz z rekomendacją rozwiązań dotyczących strategii komercjalizacji i ochrony własności intelektualnej i własności przemysłowej spółki portfelowej Funduszu Augere Health Food Fund - ZOBACZ

  04.2018 - Zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia due diligence finansowego spółki portfelowej Funduszu Augere Health Food Fund- ZOBACZ

  04.2018 - Zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia analizy przedsiębiorstwa w oparciu o metodę due diligence wraz z rekomendacją rozwiązań dotyczących strategii komercjalizacji i ochrony własności intelektualnej i własności przemysłowej potencjalnej spółki portfelowej Funduszu Augere Health Food Fund oraz podmiotów powiązanych kapitałowo i/lub osobowo - ZOBACZ

  04.2018 - Zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia due diligence finansowego spółki, z którą fundusz planuje zawiązanie spółki portfelowej - ZOBACZ

  03.2018 - Zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia analizy technologicznej przedsiębiorstwa w oparciu o metodę due diligence potencjalnej spółki portfelowej Funduszu Augere Health Food Fund - ZOBACZ

  03.2018 - Zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia analizy przedsiębiorstwa w oparciu o metodę due diligence wraz z rekomendacją rozwiązań dotyczących strategii komercjalizacji i ochrony własności intelektualnej i własności przemysłowej potencjalnej spółki portfelowej Funduszu Augere Health Food Fund - ZOBACZ

  02.2018 - Zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia analizy przedsiębiorstwa w oparciu o metodę due diligence wraz z rekomendacją rozwiązań dotyczących strategii komercjalizacji i ochrony własności intelektualnej i własności przemysłowej potencjalnej spółki portfelowej Funduszu Augere Health Food Fund  - ZOBACZ

  10.2017 - Zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia analizy przedsiębiorstwa w oparciu o metodę due diligence wraz z rekomendacją rozwiązań dotyczących strategii komercjalizacji i ochrony własności intelektualnej i własności przemysłowej spółki portfelowej Funduszu Augere Health Food Fund - ZOBACZ

  06.2017 - Zapytanie ofertowe w sprawie opracowania „Strategia komercjalizacji i ochrony własności przemysłowej spółki portfelowej" Fundusz Augere Health Food Fund - ZOBACZ

   

  INFORMACJA W SPRAWIE RODO:

  1. Augere Health Food Fund Sp. z o.o. -  ZOBACZ 

  2. Augere Sp. z o.o. Venture ASI Spółka komandytowa -  ZOBACZ